Strafor Sahne Yazı Kesimi


Başarılı bir geçmişe sahip olan DEKİNSAN DEKORASYON İnş. San. Tİc. Ltd. Şti. 1991 yılında GSA İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulmuş  olup  gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında çok sayıda sanayi ve sosyal tesis inşaatlarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

GSA 2006 yılında yeni bir atılıma girerek DEKİNSAN Dekorasyon İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında EPS strafordan ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplaması üretimine başlamıştır. HDS markasıyla kısa sürede adını duyuran DEKİNSAN sektörün öncülerinden birisi olmuştur. Şirketin kurucularından Sadettin Akcan  HDS nin sektörün gelişmesine yaptığı katkılardan dolayı TİMES DERGİSİ tarafından 2014 yılında yılın iş adamı sıfatıyla ödüllendirilmiştir.

İmalat yelpazesini hızla geliştiren DEKİNSAN bu gün ana maddesi strafor, polyester, polyürea, poliüretan ve plexiglass olmak üzere çeşitli maddelerle cephe, park ve bahçe dekoratif ürünleri, heykelcilik ve benzeri ürünlerin üretiminde sayılı firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.

Bu başarının altında yatan en önemli faktör HDS.nin temel prensibi ve sloganıdır:

HİÇ BİR MADDİ DEĞER GÜVENİLİRLİKTEN DAHA DEĞERLİ DEĞİLDİR.

BU HİZMET ALTINDAKİ İMALATLARIMIZ

Strafor kesim, dekoratif strafor sütunlar, strafor pasta maketleri, strafor pasta standları ( pasta altı-makaron standı-atlı karınca strafor) , strafor organizasyon ürünleri,  harf kesim, köpük harf, strafor logo, köpük logo, köpük harf kesim, köpük harfler, strafor harf, kabartma harf ve rölyefler, köpük yazı, 3d strafor ve CTP  model kalıp sistemleri  , strafor yazı, köpük tabela, kabartma strafor yazı, strafor maket , strafor kutu ,strafor ambalaj , strafor taşıma – koruma kutuları , yapay ağaç - yapay kaya – yapay şelale (süs havuzu) , heykel , şehir süslemeleri  ve park ve bahçe dekorları vb. ürünler.

ÜRETİMDE KULLANILAN ANA MALZEMELER

  • STARAFOR ( EPS)
  • Polyester (CTP)
  • Polyürea kaplama malz.
  • Akrilik kaplama malz.
  • Poliüretan Döküm malz.
  • Plexiglass – Forex ( dekota)
  • Vb. çeşitli ürünler

Strafor Sahne Yazı Kesimi Başarılı bir geçmişe sahip olan DEKİNSAN DEKORASYON İnş. San. Tİc. Ltd. Şti. 1991 yılında GSA İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adıyla kurulmuş  Strafor Sahne Yazı Kesimi olup  gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında çok sayıda sanayi ve sosyal tesis inşaatlarını başarıyla gerçekleştirmiştir.Strafor Sahne Yazı Kesimi

GSA 2006 yılında yeni bir atılıma girerek DEKİNSAN Dekorasyon İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında EPS strafordan ısı yalıtımlı dekoratif cephe kaplaması üretimine başlamıştır. Strafor Sahne Yazı Kesimi HDS markasıyla kısa sürede adını duyuran DEKİNSAN sektörün öncülerinden birisi olmuştur. Şirketin kurucularından Sadettin Akcan  HDS nin sektörün gelişmesine yaptığı katkılardan dolayı TİMES DERGİSİ tarafından 2014 yılında yılın iş adamı sıfatıyla ödüllendirilmiştir.

Strafor Sahne Yazı Kesimi İmalat yelpazesini hızla geliştiren DEKİNSAN bu gün ana maddesi strafor, polyester, polyürea, poliüretan ve plexiglass olmak üzere çeşitli maddelerle cephe, park ve bahçe dekoratif ürünleri, Strafor Sahne Yazı Kesimi heykelcilik ve benzeri ürünlerin üretiminde sayılı firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.